طراحی سایت در کرج

طراحی سایت کرج

استخدام کارآموز طراحی سایت در کرج

تاریخ : 06/01/2018 | مرتبط با : اخبار طراحی سایت کرج | توسط کرج وب   

استخدام کارآموز طراحی سایت در کرج برای فارغ التحصیلان و حتی دانشجویان با استعداد و پر تلاش در مجموعه طراحان وب از امروز به انجام می رسد. شرایط ویژه برای کارآموزی در این مجموعه داشتن اطلاعات حداقلی در حوزه طراحی وب سایت، زبان های طراحی، سئو و بهینه سازی سایت می باشد.

دوستان محترمی که قصد آموزش و کسب درآمد از حوزه طراحی وب سایت را دارند با توجه به دانسته های خود در این عرصه وارد شرکت می شوند.

به مدت 2 تا 4 ماه نهایتا برای کارآموزی هر شخص در نظر گرفته شده و پس از آن مدت یا در صورت رسیدن به حد مطلوب در ارائه خدمات درست، استخدام شرکت طراحان وب خواهند شد.

در صورت کم کاری و بی مسئولیتی در قبال کارهای انجام شده در روال دوره و یا نرسیدن به حد مورد قبول برای طراحی سایت در کرج ، ادامه همکاری صورت نمی گیرد.

کارآموزی طراحی سایت در طراحان وب

در ادامه شرایط مهم برای استخدام کارآموز طراحی سایت در کرج را خواهیم گفت ولی در درجه اول و مهم ترین فاکتور برای همکاری با مجموعه طراحان وب علاقه مندی شما به این حوزه کاری است.

اگر علاقه مند به کسب آموزش و انجام کار در این حوزه هستید می توانید به راحتی آموزه های لازم را درک کرده و در سریع ترین زمان جایگاه مناسب خود در دنیای وب را شکل بدهید.

شرکت طراحی سایت طراحان وب

طراحان وب با سابقه بیش از 7 سال در طراحی انواع سایت های خبری، شرکتی، شخصی، فروشگاهی و … یکی از قدیمی ترین شرکت های طراحی سایت در کرج محسوب می شود. این مجموعه در حال حاضر بیش از 200 نمونه کار موفق و آنلاین در حوزه وب داشته و تعداد کثیری از آن ها دارای رتبه های کشوری قابل توجه در رنکینگ الکسا هستند.

خدمات اصلی این مجموعه طراحی وب سایت ، بهینه سازی سایت ، تبلیغات در فضای مجازی و بطور کلی دیجیتال مارکتینگ است.

در این راستا تصمیم بر این گرفتیم تا نیرو هایی با انگیزه و پر انرژی برای توسعه تیم طراحی و سئو جذب کنیم.

هدف از استخدام کارآموز طراحی سایت چیست؟

هدف از استخدام کارآموز طراحی سایت در کرج ، آموزش و تربیت نیروهایی است که مطابق با قوانین و استاندارد های شرکت کار را آموزش دیده و در آینده عضوی موثر در مجموعه باشند.

کار جویان محترم توجه داشته باشند فرآیند کارموزی طراحی سایت در کرج که در شرکت طراحان وب به انجام می رسد، بدین شکل است که تایمی در روز برای فقط آموزش به کارآموزان عزیز در نظر گرفته می شود و باقی زمان کاری خود را با توجه به آموزه هایی که فرا گرفتند بر روی پروژه های شرکت کار خواهند کرد تا هم از نظر هزینه برای شرکت مفید باشد و هم مسائل آموزشی بصورت کاربردی بدست افراد به انجام برسد.

هدف از دوره کارآموزی صرفا برگزار کردن کلاس یا آموزش نیست در این زمان هم به شما وظایفی سپرده می شود و هم با توجه به علاقه خود مسیر کاری را خواهید یافت.

سوال متداول در خصوص دوره کارآموزی

معمولا سوالی که بین تمامی کارآموز ها مشترک است، زمان اتمام دوره و رسیدن به ثبات شغلی است.

در این خصوص باید بدانید که نهایتا 4 ماه برای دوره کار آموزی در شرکت طراحان وب در نظر گرفته می شود ولی اینکه شما در این زمان بازدهی و عملکردتان در چه حد باشد بستگی به خودتان دارد و چه بسا در زمان 2 ماه بتوان جایگاهی برای شما در نظر گرفت که امیدواریم به همین روال باشد.

اما اگر پس از 4 ماه نتیجه مطلوب حاصل نشد ادامه همکاری، چه به عنوان کار آموز و چه به عنوان همکار صورت نخواهد گرفت. البته در گزینش افراد برای شروع کار سعی بر این داریم تا این اتفاق به هیچ وجه رخ ندهد.

شرایط مورد نیاز برای کارآموزی در طراحان وب

 1. داشتن اطلاعات حداقلی در خصوص مفاهیمی چون : html – css – seo – تولید محتوا – وردپرس
 2. علاقه مند به حوزه تبلیغات و بخصوص تبلیغات در دنیای دیجیتال
 3. آشنا به تمامی شبکه های مجازی
 4. سرعت تایپ بالا
 5. سابقه وب گردی و آشنا با فضای وب
 6. سن بین 19 تا 29 سال

امیدواریم در محیطی آرام و صمیمی بتوانیم اسباب رشد و پیشرفت را برای هم فراهم کنیم.

منبع خبر : استخدام کارآموز طراحی سایت در کرج

برچسب ها :

1 دیدگاه برای “استخدام کارآموز طراحی سایت در کرج” 1. با سلام

  # خرسندیم كه شما هم به جمع ما پيوستيد.
  .

  برای دریافت کمک و راهنمایی به 
  آموزشگاه سایت به نشانی زیر مراجعه فرمائید:


  http://amuzesh.netsit.irدیدگاه خود را بنویسید

مجاز به استفاده از برچسب های زیر <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>